Dane

JESTEŚMY
JUŻ UCZNIAMI

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

3 WRZEŚNIA 2020 (CZWARTEK)

godz. 1600 - zebranie ogólne z dyrektorem szkoły.

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY

Z ogromną radością witamy wszystkich  uczniów i przedszkolaków. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z Wami.

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia się koronawirusem.

W trosce o bezpieczeństwo całej naszej szkolnej społeczności, na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ wdrożyliśmy wiele procedur postępowania i zachowania w sytuacjach szkolnych.

Nowe procedury postępowania na rok szkolny 2020/2021 zostaną umieszczone na stronie internetowej edziennika.  Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi i ścisłe przestrzeganie.

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze w chwili obecnej będą prowadzone w budynku szkolnym i na obiektach należących do placówki.

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21

Bezpieczny powrót do szkoły– spot informacyjny TVP

Wskazówki dla  ucznia

Wskazówki dla rodzica

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych

INFORMACJA DOTYCZĄCA PŁATNYCH  POSIŁKÓW DLA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/21.

Rodziców zainteresowanych zakupem płatnych posiłków ze stołówki SP Korczyna prosi się o zapoznanie z informacją umieszczoną na stronie.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21

Drodzy Uczniowie. Szanowni Rodzice.

W związku z trwającą pandemią i obowiązkiem zapewnienia bezpieczeństwa organizacja nowego roku szkolnego w dniu 1 września w Szkole Podstawowej w Krasnej przedstawia się następująco:

Godz. 9.00 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego

Godz. 10.00 - Krótkie powitanie na placu przed budynkiem szkoły, a następnie spotkania uczniów z nauczycielami w wyznaczonych salach

Uczniowie i rodzice przychodząc do szkoły muszą być zaopatrzeni w maseczki i rękawiczki oraz przestrzegać procedur reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu społecznego).

W razie niepogody po mszy św. podane zostaną odpowiednie komunikaty zmieniające organizację rozpoczęcia roku szkolnego.

UCZESTNICZYMY

Krasna