Dane

SZKOŁA PRZYJAZNA
IDEI WOLONTARIATU

AKTUALNOŚCI

Deklaracja dostępności cyfrowej strony internetowej Szkoły Podstawowej w Krasnej

„MOJE BOŻE NARODZENIE” – KONKURS PLASTYCZNY

REGULAMINY

Informujemy, że prace można również przekazać do Gminnego Ośrodka Kultury w Korczynie najpóźniej do dnia 07.01.2021 roku.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE.

Jak co roku zachęcany wszystkich uczniów do udziału w konkursach bożonarodzeniowych. Szczegóły uczestnictwa w konkursach znajdują się w regulaminach zamieszczonych na stronie Internetowej GOK Korczyna (link zamieszczam poniżej).

Życzymy wszystkim wspaniałych pomysłów i radosnej twórczej pracy.

REGULAMINY

...Co to jest niepodległość
 teraz wiem już na pewno.
Każde dziecko dziś woła
to polski dom, polska szkoła...

Mieszkańcy Gminy Korczyna uczcili Narodowe Święto Niepodległości.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym występują również mieszkańcy Krasnej.

LINK DO FILMU

DZIEŃ DYNI
U PRZEDSZKOLAKÓW

Informacja dla Rodziców

Informuję, że w dniu 2 listopada 2020r.(poniedziałek) w szkole nie będą odbywały się zajęcia stacjonarne dla klas I-III. Nie będą również prowadzone zajęcia w systemie zdalnym dla klas IV- VIII.

Rodzice, którzy potrzebują w tym dniu zapewnić swoim dzieciom opiekę proszeni są zgłosić taką potrzebę wychowawcom klas.

KREATYWNY PRZEDSZKOLAK

DZIEŃ DRZEWA

JESTEŚMY
JUŻ UCZNIAMI

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

3 WRZEŚNIA 2020 (CZWARTEK)

godz. 1600 - zebranie ogólne z dyrektorem szkoły.

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY

Z ogromną radością witamy wszystkich  uczniów i przedszkolaków. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z Wami.

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia się koronawirusem.

W trosce o bezpieczeństwo całej naszej szkolnej społeczności, na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ wdrożyliśmy wiele procedur postępowania i zachowania w sytuacjach szkolnych.

Nowe procedury postępowania na rok szkolny 2020/2021 zostaną umieszczone na stronie internetowej edziennika.  Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi i ścisłe przestrzeganie.

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze w chwili obecnej będą prowadzone w budynku szkolnym i na obiektach należących do placówki.

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21

Bezpieczny powrót do szkoły– spot informacyjny TVP

Wskazówki dla  ucznia

Wskazówki dla rodzica

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych

INFORMACJA DOTYCZĄCA PŁATNYCH  POSIŁKÓW DLA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/21.

Rodziców zainteresowanych zakupem płatnych posiłków ze stołówki SP Korczyna prosi się o zapoznanie z informacją umieszczoną na stronie.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21

Drodzy Uczniowie. Szanowni Rodzice.

W związku z trwającą pandemią i obowiązkiem zapewnienia bezpieczeństwa organizacja nowego roku szkolnego w dniu 1 września w Szkole Podstawowej w Krasnej przedstawia się następująco:

Godz. 9.00 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego

Godz. 10.00 - Krótkie powitanie na placu przed budynkiem szkoły, a następnie spotkania uczniów z nauczycielami w wyznaczonych salach

Uczniowie i rodzice przychodząc do szkoły muszą być zaopatrzeni w maseczki i rękawiczki oraz przestrzegać procedur reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu społecznego).

W razie niepogody po mszy św. podane zostaną odpowiednie komunikaty zmieniające organizację rozpoczęcia roku szkolnego.

UCZESTNICZYMY

Krasna